ASE-1104 - kavsharlash stansiyasi
Brend: Testo
Artikul: P-1140266 Sotuvda mavjud- To'lov: Naqd, Pul o'tkazish, Korporativ karta, UzCard terminal, HUMO terminal, Onlayn to'lov
- Yetkazib berish: Kuryer xizmati, Pochta orqali yetkazib berish, O'zi olib ketish
ASE-1104 — bu sanoat avtomatik o‘chirgich bo‘lib, elektr tarmoqlarini ortiqcha yuk va qisqa tutashuvdan himoya qilish uchun mo‘ljallangan. Ishonchli ishlash, yuqori aniqlik va uzoq xizmat muddati bilan ajralib turadi. Sanoat va tijorat obyektlari uchun ideal.
Asosiy parametrlar
| Parametr | Qiymat |
|---|---|
| Qurilma turi | Avtomatik o‘chirgich |
| Nominal kuchlanish | 400 V |
| Nominal tok | 100 A |
| Polyar soni | 3 |
Texnik xususiyatlar
| Xususiyat | Parametr |
|---|---|
| Tezlik | 50 Gts |
| Himoya darajasi | IP20 |
| Ishlash vaqti | ≤0,03 s |
| Ishlash harorati | -25…+55 °C |
Jihozlanishi
-
ASE-1104
-
Foydalanish bo‘yicha qo‘llanma
-
O‘rnatish elementlari
-
Foydalanish qo‘llanmasi
Naqd
To'lov naqd pulda sotuv joyida yoki yetkazib berilgandan keyin
Pul o'tkazish
Hisob raqamiga pul o'tkazish yo'li bilan to'lov qabul qilish
Korporativ karta
Tashkilot korporativ kartasidan to'lov qabul qilish
UzCard terminal
UzCard POS terminali orqali to'lov qabul qilish
HUMO terminal
HUMO POS terminali orqali to'lov qabul qilish
Onlayn to'lov
Apelsin, Payme, Click va shu kabi onlayn to'lov tizimlari orqali to'lov qabul qilish
Kuryer xizmati
Shaxsiy kuryer xizmati bilan ma'lum hudud ichida yetkazib berish.
-
Yetkazib berish narxi
Bepul
-
Yetkazib berish hududi
O'zbekiston: barcha hududlar
MDH davlatlari: barcha davlatlar
Pochta orqali yetkazib berish
Mahsulotlarni pochta xizmati orqali yetkazib berish.
-
Yetkazib berish narxi
Bepul
-
Yetkazib berish hududi
O'zbekiston: barcha hududlar
MDH davlatlari: barcha davlatlar
O'zi olib ketish
Mahsulotni do'kon va omborlardan xaridor o'zi olib ketishi.