Dielektriklarni sinash apparati Volna-AID24VS
Brend: Testo
Artikul: P-1139759 Sotuvda mavjud- To'lov: Naqd, Pul o'tkazish, Korporativ karta, UzCard terminal, HUMO terminal, Onlayn to'lov
- Yetkazib berish: Kuryer xizmati, Pochta orqali yetkazib berish, O'zi olib ketish
Volna-AID24VC — portativ raqamli o‘lchov asbobi bo‘lib, elektr zanjirlarining parametrlarini aniqlash uchun mo‘ljallangan. Qurilma kuchlanish, tok, qarshilik o‘lchash va zanjir uzluksizligini tekshirish imkonini beradi.
Qurilma sanoat ob’ektlari va laboratoriyalarda diagnostika ishlarida qo‘llaniladi. Asbob yuqori aniqlik, ixchamlik va qulay interfeys bilan ajralib turadi.
Asosiy parametrlar
| Parametr | Qiymat |
|---|---|
| Asbob turi | Raqamli o‘lchagich |
| Doimiy kuchlanish | 24 V gacha |
| O‘zgaruvchan kuchlanish | 24 V gacha |
| Qarshilik | 20 MOm gacha |
Texnik xususiyatlar
| Xususiyat | Parametr |
|---|---|
| Doimiy tok | 5 A gacha |
| O‘zgaruvchan tok | 5 A gacha |
| Displey turi | LCD displey |
| Quvvat manbai | Akkumulyator / 24 V tarmoq |
Jihozlanishi
-
Volna-AID24VC asbob
-
O‘lchov kabellari
-
Foydalanish bo‘yicha yo‘riqnoma
Naqd
To'lov naqd pulda sotuv joyida yoki yetkazib berilgandan keyin
Pul o'tkazish
Hisob raqamiga pul o'tkazish yo'li bilan to'lov qabul qilish
Korporativ karta
Tashkilot korporativ kartasidan to'lov qabul qilish
UzCard terminal
UzCard POS terminali orqali to'lov qabul qilish
HUMO terminal
HUMO POS terminali orqali to'lov qabul qilish
Onlayn to'lov
Apelsin, Payme, Click va shu kabi onlayn to'lov tizimlari orqali to'lov qabul qilish
Kuryer xizmati
Shaxsiy kuryer xizmati bilan ma'lum hudud ichida yetkazib berish.
-
Yetkazib berish narxi
Bepul
-
Yetkazib berish hududi
O'zbekiston: barcha hududlar
MDH davlatlari: barcha davlatlar
Pochta orqali yetkazib berish
Mahsulotlarni pochta xizmati orqali yetkazib berish.
-
Yetkazib berish narxi
Bepul
-
Yetkazib berish hududi
O'zbekiston: barcha hududlar
MDH davlatlari: barcha davlatlar
O'zi olib ketish
Mahsulotni do'kon va omborlardan xaridor o'zi olib ketishi.
Tavsiya etilganlar
Sotuvda mavjud