APPA sFlex-18D. Tok o‘lchash kanalari
Brend: Testo
Artikul: P-1142567 Sotuvda mavjud- To'lov: Naqd, Pul o'tkazish, Korporativ karta, UzCard terminal, HUMO terminal, Onlayn to'lov
- Yetkazib berish: Kuryer xizmati, Pochta orqali yetkazib berish, O'zi olib ketish
APPA sFlex‑18D — bu Rogovskiy halqasi asosida ishlaydigan moslashuvchan tok o‘lchov kleщlari bo‘lib, elektr zanjirini uzmasdan o‘zgaruvchan tokni o‘lchash uchun mo‘ljallangan. Qurilma katta toklarni aniqlash va o‘lchashda keng qo‘llaniladi.
U ichki displey bilan jihozlangan bo‘lib, True RMS texnologiyasi yordamida murakkab signal shakllarini ham aniq o‘lchaydi. Moslashuvchan halqa dizayni kabel diametri katta bo‘lgan joylarda va tor joylarda ishlashni osonlashtiradi.
Asosiy parametrlar
| Parametr | Qiymat |
|---|---|
| Qurilma turi | Moslashuvchan tok kleщlari |
| O‘lchanadigan tok | 3000 A gacha |
| Diapazonlar | 30 / 300 / 3000 A |
| Halqa diametri | 45 sm gacha |
Texnik xususiyatlar
| Xususiyat | Parametr |
|---|---|
| Tok turi | O‘zgaruvchan (AC) |
| Xatolik | ±3% |
| Chastota diapazoni | 45 Gts – 500 Gts |
| Aniqlik | 0,01 A gacha |
Jihozlanishi
- APPA sFlex‑18D kleщlari
- Batareyalar/akkumulyatorlar
- Foydalanuvchi qo‘llanmasi
- Qadoq
Naqd
To'lov naqd pulda sotuv joyida yoki yetkazib berilgandan keyin
Pul o'tkazish
Hisob raqamiga pul o'tkazish yo'li bilan to'lov qabul qilish
Korporativ karta
Tashkilot korporativ kartasidan to'lov qabul qilish
UzCard terminal
UzCard POS terminali orqali to'lov qabul qilish
HUMO terminal
HUMO POS terminali orqali to'lov qabul qilish
Onlayn to'lov
Apelsin, Payme, Click va shu kabi onlayn to'lov tizimlari orqali to'lov qabul qilish
Kuryer xizmati
Shaxsiy kuryer xizmati bilan ma'lum hudud ichida yetkazib berish.
-
Yetkazib berish narxi
Bepul
-
Yetkazib berish hududi
O'zbekiston: barcha hududlar
MDH davlatlari: barcha davlatlar
Pochta orqali yetkazib berish
Mahsulotlarni pochta xizmati orqali yetkazib berish.
-
Yetkazib berish narxi
Bepul
-
Yetkazib berish hududi
O'zbekiston: barcha hududlar
MDH davlatlari: barcha davlatlar
O'zi olib ketish
Mahsulotni do'kon va omborlardan xaridor o'zi olib ketishi.