Extech - BT100 analizatori:
Brend: Testo
Artikul: P-1140157 Sotuvda mavjud- To'lov: Naqd, Pul o'tkazish, Korporativ karta, UzCard terminal, HUMO terminal, Onlayn to'lov
- Yetkazib berish: Kuryer xizmati, Pochta orqali yetkazib berish, O'zi olib ketish
Extech BT100 — bu batareyalarning holatini baholash uchun mo‘ljallangan professional tester. Qurilma akkumulyatorni uzmasdan holatini aniqlash imkonini beradi, ichki qarshilik va kuchlanishni o‘lchaydi, bu esa batareyalarning xizmat muddatini aniqlashda muhimdir.
Afzalliklari:
-
Batareya holatini tez baholash
-
Kuchlanish va ichki qarshilikni o‘lchash
-
Ixcham va portativ dizayn
-
Servis markazlari va texnik xizmat uchun mos
Asosiy parametrlar
| Parametr | Qiymat |
|---|---|
| Qurilma turi | Batareya sig‘imi tester |
| O‘lchanadigan kuchlanish | 4 V, 40 V DC |
| Maksimal kirish kuchlanishi | 50 V DC |
| O‘lchov rejimlari | DC kuchlanish, AC miliom qarshilik |
| Xotira | Qo‘lda va uzluksiz rejimlar |
Texnik xususiyatlar
| Xususiyat | Parametr |
|---|---|
| Qarshilik diapazoni | 40 mΩ, 400 mΩ, 4 Ω, 40 Ω |
| Aniqlik qarshilik | 10 µΩ gacha |
| O‘lchash aniqligi | ±1 % + raqamlar |
| Kuchlanish diapazoni | 4 V, 40 V |
| Kuchlanish aniqligi | 1 mV / 10 mV |
| Quvvat | 6×AA batareyalar |
| O‘lchamlari | 250×100×45 mm |
| Og‘irligi | ~500 g |
Jihozlanishi
-
Extech BT100
-
Ulanish kabeli
-
Test simlari
-
Batareyalar
-
Foydalanish qo‘llanmasi
Naqd
To'lov naqd pulda sotuv joyida yoki yetkazib berilgandan keyin
Pul o'tkazish
Hisob raqamiga pul o'tkazish yo'li bilan to'lov qabul qilish
Korporativ karta
Tashkilot korporativ kartasidan to'lov qabul qilish
UzCard terminal
UzCard POS terminali orqali to'lov qabul qilish
HUMO terminal
HUMO POS terminali orqali to'lov qabul qilish
Onlayn to'lov
Apelsin, Payme, Click va shu kabi onlayn to'lov tizimlari orqali to'lov qabul qilish
Kuryer xizmati
Shaxsiy kuryer xizmati bilan ma'lum hudud ichida yetkazib berish.
-
Yetkazib berish narxi
Bepul
-
Yetkazib berish hududi
O'zbekiston: barcha hududlar
MDH davlatlari: barcha davlatlar
Pochta orqali yetkazib berish
Mahsulotlarni pochta xizmati orqali yetkazib berish.
-
Yetkazib berish narxi
Bepul
-
Yetkazib berish hududi
O'zbekiston: barcha hududlar
MDH davlatlari: barcha davlatlar
O'zi olib ketish
Mahsulotni do'kon va omborlardan xaridor o'zi olib ketishi.