Анализатор электроснабжения Fluke Norma 5000
Brend: Fluke
Artikul: P-1138072 Sotuvda mavjud- To'lov: Naqd, Pul o'tkazish, Korporativ karta, UzCard terminal, HUMO terminal, Onlayn to'lov
- Yetkazib berish: Kuryer xizmati, Pochta orqali yetkazib berish, O'zi olib ketish
Fluke Norma 5000 — yuqori aniqlikdagi elektr ta’minot tahlilchisi bo‘lib, energiya tizimlarini sinovdan o‘tkazish, ishlab chiqish va tahlil qilish uchun ishonchli va aniq o‘lchovlar beradi. U kuchlanish, tok va quvvat parametrlarini o‘lchash, 40‑gacha harmonikalarni tahlil qilish, FFT bilan tezkor signal tahlili, raqamli osiloskop va vektor ko‘rinishini qo‘llab‑quvvatlaydi. Kompakt va mustahkam korpus laboratoriya sharoitida ham, maydon o‘lchovlarida ham qulaydir. Fluke Norma 5000 invertorlar, dvigatellar, quvvat manbalari, transformatorlar va yoritish tizimlarini tadqiq qilish va ishlab chiqishda ideal tanlovdir.
Asosiy parametrlar
| Parametr | Qiymat |
|---|---|
| O‘lchov turi | Elektr ta’minoti tahlilchisi |
| O‘lchanadigan qiymatlar | U, I, P, harmonikalar |
| Maks. fazalar soni | 6 gacha |
| Interfeyslar | RS232, USB, tanlovga Ethernet/GPIB |
Texnik xususiyatlar
| Xususiyat | Parametr |
|---|---|
| O‘lchov chastotalari | DC dan 3 MHz / DC dan 10 MHz |
| Asosiy aniqlik | 0.2%, 0.1% yoki 0.03% |
| Kuchlanish diapazoni | 0.3 V — 1000 V |
| Tok diapazoni | 0.03 mA — 20 A |
Jihozlanishi
-
Fluke Norma 5000 analizatori
-
Quvvat kabeli
-
NormaView dasturi
-
Foydalanuvchi qo‘llanmasi
-
Sinov sertifikati
-
Kalibrlash qiymatlari
Naqd
To'lov naqd pulda sotuv joyida yoki yetkazib berilgandan keyin
Pul o'tkazish
Hisob raqamiga pul o'tkazish yo'li bilan to'lov qabul qilish
Korporativ karta
Tashkilot korporativ kartasidan to'lov qabul qilish
UzCard terminal
UzCard POS terminali orqali to'lov qabul qilish
HUMO terminal
HUMO POS terminali orqali to'lov qabul qilish
Onlayn to'lov
Apelsin, Payme, Click va shu kabi onlayn to'lov tizimlari orqali to'lov qabul qilish
Kuryer xizmati
Shaxsiy kuryer xizmati bilan ma'lum hudud ichida yetkazib berish.
-
Yetkazib berish narxi
Bepul
-
Yetkazib berish hududi
O'zbekiston: barcha hududlar
MDH davlatlari: barcha davlatlar
Pochta orqali yetkazib berish
Mahsulotlarni pochta xizmati orqali yetkazib berish.
-
Yetkazib berish narxi
Bepul
-
Yetkazib berish hududi
O'zbekiston: barcha hududlar
MDH davlatlari: barcha davlatlar
O'zi olib ketish
Mahsulotni do'kon va omborlardan xaridor o'zi olib ketishi.