Norma 4000 Fluke elektr ta’minoti analizatori
Brend: Fluke
Artikul: P-1138073 Sotuvda mavjud- To'lov: Naqd, Pul o'tkazish, Korporativ karta, UzCard terminal, HUMO terminal, Onlayn to'lov
- Yetkazib berish: Kuryer xizmati, Pochta orqali yetkazib berish, O'zi olib ketish
Fluke Norma 4000 — professional elektr ta’minoti tahlilchisi bo‘lib, elektr zanjirlarining parametrlarini aniq o‘lchash, energiya sifatini nazorat qilish, quvvat, tok, kuchlanish va harmonikalarni o‘lchash uchun mo‘ljallangan. Qurilma ko‘p kanalli o‘lchovlarni, signalni tez tahlil qilishni, ma’lumotlarni yozib borishni va natijalarni qulay ko‘rsatishni qo‘llab‑quvvatlaydi. Fluke Norma 4000 laboratoriya sinovlari, elektr texnik vositalarini ishlab chiqish, quvvat manbalari va chastota o‘zgartirgichlarini sinovdan o‘tkazish kabi murakkab energiya tizimlari uchun ideal tanlovdir.
Asosiy parametrlar
| Parametr | Qiymat |
|---|---|
| O‘lchov turi | Elektr ta’minoti tahlilchisi |
| O‘lchanadigan qiymatlar | U, I, P, Q, harmonikalar |
| Kanal soni | 4 kanal |
| Interfeyslar | RS232, USB, tanlovga Ethernet/GPIB |
Texnik xususiyatlar
| Xususiyat | Parametr |
|---|---|
| Chastota diapazoni | DC dan 1 MHz |
| Asosiy aniqlik | 0.2%, 0.1% |
| Kuchlanish diapazoni | 0.5 V — 1000 V |
| Tok diapazoni | 0.05 mA — 10 A |
Jihozlanishi
-
Fluke Norma 4000 analizatori
-
Quvvat kabeli
-
Dasturiy ta’minot
-
Foydalanuvchi qo‘llanmasi
-
Moslik sertifikati
-
Kalibrlash ma’lumotlari
Naqd
To'lov naqd pulda sotuv joyida yoki yetkazib berilgandan keyin
Pul o'tkazish
Hisob raqamiga pul o'tkazish yo'li bilan to'lov qabul qilish
Korporativ karta
Tashkilot korporativ kartasidan to'lov qabul qilish
UzCard terminal
UzCard POS terminali orqali to'lov qabul qilish
HUMO terminal
HUMO POS terminali orqali to'lov qabul qilish
Onlayn to'lov
Apelsin, Payme, Click va shu kabi onlayn to'lov tizimlari orqali to'lov qabul qilish
Kuryer xizmati
Shaxsiy kuryer xizmati bilan ma'lum hudud ichida yetkazib berish.
-
Yetkazib berish narxi
Bepul
-
Yetkazib berish hududi
O'zbekiston: barcha hududlar
MDH davlatlari: barcha davlatlar
Pochta orqali yetkazib berish
Mahsulotlarni pochta xizmati orqali yetkazib berish.
-
Yetkazib berish narxi
Bepul
-
Yetkazib berish hududi
O'zbekiston: barcha hududlar
MDH davlatlari: barcha davlatlar
O'zi olib ketish
Mahsulotni do'kon va omborlardan xaridor o'zi olib ketishi.