AKIP-7SG386. Signal generatori
Brend: Testo
Artikul: P-1142228 Sotuvda mavjud- To'lov: Naqd, Pul o'tkazish, Korporativ karta, UzCard terminal, HUMO terminal, Onlayn to'lov
- Yetkazib berish: Kuryer xizmati, Pochta orqali yetkazib berish, O'zi olib ketish
АКИП-7SG386 signal generatori radiotezlikli uskuna va aloqa tizimlarini sinash, sozlash va kalibrlash uchun mo‘ljallangan. Qurilma barqaror signal yaratadi, uning chastotasi va amplitudasi sozlanishi mumkin. Yuqori aniqlik va ishonchlilik uni laboratoriya va sanoat sharoitida, shuningdek, radiotexnika va telekommunikatsiya sohasida sinovlar o‘tkazish uchun ideal qiladi. Qulay interfeys test stendlarga oson integratsiya qilish imkonini beradi.
Asosiy parametrlar
| Parametr | Qiymat |
|---|---|
| Chastota | 1 MGs – 400 MG |
| Amplituda | 0,1 – 10 V |
| Signal turlari | Sinusoid, to‘rtburchak, uchburchak |
| Chiqish qarshiligi | 50 Om |
Texnik xususiyatlar
| Xususiyat | Parametr |
|---|---|
| Quvvat manbai | 220 V ±10% |
| Ishlash harorati | 0–40 °C |
| O‘lchamlari | 335 × 195 × 130 mm |
| Og‘irligi | 3,6 kg |
Jihozlanishi
-
АКИП-7SG386 generatori
-
Tarmoq kabeli
-
Foydalanuvchi qo‘llanmasi
-
Kalibrlash sertifikati
Naqd
To'lov naqd pulda sotuv joyida yoki yetkazib berilgandan keyin
Pul o'tkazish
Hisob raqamiga pul o'tkazish yo'li bilan to'lov qabul qilish
Korporativ karta
Tashkilot korporativ kartasidan to'lov qabul qilish
UzCard terminal
UzCard POS terminali orqali to'lov qabul qilish
HUMO terminal
HUMO POS terminali orqali to'lov qabul qilish
Onlayn to'lov
Apelsin, Payme, Click va shu kabi onlayn to'lov tizimlari orqali to'lov qabul qilish
Kuryer xizmati
Shaxsiy kuryer xizmati bilan ma'lum hudud ichida yetkazib berish.
-
Yetkazib berish narxi
Bepul
-
Yetkazib berish hududi
O'zbekiston: barcha hududlar
MDH davlatlari: barcha davlatlar
Pochta orqali yetkazib berish
Mahsulotlarni pochta xizmati orqali yetkazib berish.
-
Yetkazib berish narxi
Bepul
-
Yetkazib berish hududi
O'zbekiston: barcha hududlar
MDH davlatlari: barcha davlatlar
O'zi olib ketish
Mahsulotni do'kon va omborlardan xaridor o'zi olib ketishi.
Tavsiya etilganlar
Sotuvda mavjud