AKIP-3415/6. Maxsus shakldagi signallar generatori.
Brend: Testo
Artikul: P-1141884 Sotuvda mavjud- To'lov: Naqd, Pul o'tkazish, Korporativ karta, UzCard terminal, HUMO terminal, Onlayn to'lov
- Yetkazib berish: Kuryer xizmati, Pochta orqali yetkazib berish, O'zi olib ketish
Maxsus shakldagi signal generatori AKIP-3415/6 laboratoriya va ishlab chiqarish sharoitida turli elektr signallarini yaratish uchun mo‘ljallangan. Qurilma yuqori aniqlik va barqarorlikni ta’minlaydi, murakkab impuls va davriy jarayonlarni modellash imkonini beradi. U uskunalarni sinash, o‘lchash tizimlari va ilmiy tajribalar uchun mos keladi.
Afzalliklari: yuqori aniqlik, ishonchlilik, qulay sozlash, keng funksionallik.
Asosiy parametrlar
| Parametr | Qiymat |
|---|---|
| Chastota diapazoni | 0,01 Gts – 1 MGts |
| Chiqish amplitudasi | 0–10 V |
| Signal turlari | To‘rtburchak, sinus, uchburchak, impuls |
| Quvvat manbai | 220 V, 50 Gts |
Texnik xususiyatlar
| Xususiyat | Parametr |
|---|---|
| Maksimal yuklama | 50 Ohm |
| Generatsiya aniqligi | ±0,5 % |
| Harorat diapazoni | 0…+40°C |
| O‘lchamlari | 200×150×80 mm |
Jihozlanishi
-
AKIP-3415/6 generatori
-
Foydalanuvchi qo‘llanmasi
-
Quvvat kabeli
-
Sertifikat
Naqd
To'lov naqd pulda sotuv joyida yoki yetkazib berilgandan keyin
Pul o'tkazish
Hisob raqamiga pul o'tkazish yo'li bilan to'lov qabul qilish
Korporativ karta
Tashkilot korporativ kartasidan to'lov qabul qilish
UzCard terminal
UzCard POS terminali orqali to'lov qabul qilish
HUMO terminal
HUMO POS terminali orqali to'lov qabul qilish
Onlayn to'lov
Apelsin, Payme, Click va shu kabi onlayn to'lov tizimlari orqali to'lov qabul qilish
Kuryer xizmati
Shaxsiy kuryer xizmati bilan ma'lum hudud ichida yetkazib berish.
-
Yetkazib berish narxi
Bepul
-
Yetkazib berish hududi
O'zbekiston: barcha hududlar
MDH davlatlari: barcha davlatlar
Pochta orqali yetkazib berish
Mahsulotlarni pochta xizmati orqali yetkazib berish.
-
Yetkazib berish narxi
Bepul
-
Yetkazib berish hududi
O'zbekiston: barcha hududlar
MDH davlatlari: barcha davlatlar
O'zi olib ketish
Mahsulotni do'kon va omborlardan xaridor o'zi olib ketishi.
Tavsiya etilganlar
Sotuvda mavjud