AKIP-2304/3 Tok o‘zgartirgich qisqichlari
Brend: Testo
Artikul: P-1142560 Sotuvda mavjud- To'lov: Naqd, Pul o'tkazish, Korporativ karta, UzCard terminal, HUMO terminal, Onlayn to'lov
- Yetkazib berish: Kuryer xizmati, Pochta orqali yetkazib berish, O'zi olib ketish
AKIP-2304/3 — bu elektr zanjirini uzmasdan o‘zgaruvchan tokni o‘lchash uchun mo‘ljallangan tok o‘lchov kleщlari (tok преобразователь). Qurilma multimetr yoki boshqa o‘lchov asboblari bilan birgalikda ishlaydi.
U yuqori aniqlikni ta’minlaydi va ixcham dizayni hamda uzun kabeli sababli foydalanishda qulay. Elektr tizimlarini tekshirish, diagnostika qilish va servis ishlarida keng qo‘llaniladi.
Asosiy parametrlar
| Parametr | Qiymat |
|---|---|
| Qurilma turi | Tok o‘lchov kleщlari |
| O‘lchanadigan tok | 200 A gacha |
| Qisqich diametri | 13 mm |
| Ko‘rsatkich | 1 mV / 1 A |
Texnik xususiyatlar
| Xususiyat | Parametr |
|---|---|
| Asosiy xatolik | ±0,2% |
| Chastota diapazoni | 40 Gts – 10 kGs |
| Kabel uzunligi | 200 sm |
| O‘lchamlari | ~171×52×21 mm |
Jihozlanishi
- AKIP-2304/3 kleщlari
- Ulanish kabeli (ichki)
- Hujjatlar
- Qadoq
Naqd
To'lov naqd pulda sotuv joyida yoki yetkazib berilgandan keyin
Pul o'tkazish
Hisob raqamiga pul o'tkazish yo'li bilan to'lov qabul qilish
Korporativ karta
Tashkilot korporativ kartasidan to'lov qabul qilish
UzCard terminal
UzCard POS terminali orqali to'lov qabul qilish
HUMO terminal
HUMO POS terminali orqali to'lov qabul qilish
Onlayn to'lov
Apelsin, Payme, Click va shu kabi onlayn to'lov tizimlari orqali to'lov qabul qilish
Kuryer xizmati
Shaxsiy kuryer xizmati bilan ma'lum hudud ichida yetkazib berish.
-
Yetkazib berish narxi
Bepul
-
Yetkazib berish hududi
O'zbekiston: barcha hududlar
MDH davlatlari: barcha davlatlar
Pochta orqali yetkazib berish
Mahsulotlarni pochta xizmati orqali yetkazib berish.
-
Yetkazib berish narxi
Bepul
-
Yetkazib berish hududi
O'zbekiston: barcha hududlar
MDH davlatlari: barcha davlatlar
O'zi olib ketish
Mahsulotni do'kon va omborlardan xaridor o'zi olib ketishi.