A 1479 o‘lchash zanjirlaridan ta’minlash uchun adapter
Brend: Testo
Artikul: P-1140622 Sotuvda mavjud- To'lov: Naqd, Pul o'tkazish, Korporativ karta, UzCard terminal, HUMO terminal, Onlayn to'lov
- Yetkazib berish: Kuryer xizmati, Pochta orqali yetkazib berish, O'zi olib ketish
A 1479 adapter o‘lchash asboblarini turli elektr zanjirlariga ulash uchun mo‘ljallangan. Ishonchli ulanish, yuqori o‘tkazuvchanlik va xavfsiz ishlatishni ta’minlaydi. Kompakt, mustahkam korpusga ega va qulay ishlatishga mo‘ljallangan. Professional va uy sharoitida ishlatish uchun mos.
Asosiy parametrlar
| Parametr | Qiymat |
|---|---|
| Ulanish turi | Universal |
| Material | Mustahkam plastik va metall |
| Ish kuchlanishi | 1000 V gacha |
| Tok yuklamasi | 20 A gacha |
Texnik xususiyatlar
| Xususiyat | Parametr |
|---|---|
| Qarshilik | <0,05 Ω |
| Harorat diapazoni | -20…+60 °C |
| O‘lchamlari | 80 x 40 x 25 mm |
| Og‘irligi | 0,15 kg |
Jihozlanishi
-
A 1479 adapter
-
Himoya qopqog‘i
-
Foydalanuvchi qo‘llanmas
Naqd
To'lov naqd pulda sotuv joyida yoki yetkazib berilgandan keyin
Pul o'tkazish
Hisob raqamiga pul o'tkazish yo'li bilan to'lov qabul qilish
Korporativ karta
Tashkilot korporativ kartasidan to'lov qabul qilish
UzCard terminal
UzCard POS terminali orqali to'lov qabul qilish
HUMO terminal
HUMO POS terminali orqali to'lov qabul qilish
Onlayn to'lov
Apelsin, Payme, Click va shu kabi onlayn to'lov tizimlari orqali to'lov qabul qilish
Kuryer xizmati
Shaxsiy kuryer xizmati bilan ma'lum hudud ichida yetkazib berish.
-
Yetkazib berish narxi
Bepul
-
Yetkazib berish hududi
O'zbekiston: barcha hududlar
MDH davlatlari: barcha davlatlar
Pochta orqali yetkazib berish
Mahsulotlarni pochta xizmati orqali yetkazib berish.
-
Yetkazib berish narxi
Bepul
-
Yetkazib berish hududi
O'zbekiston: barcha hududlar
MDH davlatlari: barcha davlatlar
O'zi olib ketish
Mahsulotni do'kon va omborlardan xaridor o'zi olib ketishi.
Tavsiya etilganlar
Sotuvda mavjud