AutoISO-1000C adapteri
Brend: Testo
Artikul: P-1140603 Sotuvda mavjud- To'lov: Naqd, Pul o'tkazish, Korporativ karta, UzCard terminal, HUMO terminal, Onlayn to'lov
- Yetkazib berish: Kuryer xizmati, Pochta orqali yetkazib berish, O'zi olib ketish
AutoISO-1000C o‘lchash asbobi o‘zgaruvchan va doimiy tok zanjirlarida elektr parametrlarini aniq o‘lchash uchun mo‘ljallangan. Qurilma avtomatik o‘lchash diapazonini tanlaydi va katta displey orqali qulay ko‘rsatkichlarni beradi. Zanjirni uzmasdan xavfsiz o‘lchash imkonini beradi, yuqori aniqlik, ishonchlilik va ixcham dizaynga ega. Professional va uy sharoitida ishlatish uchun mos.
Asosiy parametrlar
| Parametr | Qiymat |
|---|---|
| O‘lchash diapazoni | 0–1000 A |
| Kuchlanish | 1000 V gacha |
| Aniqlik | ±1% |
| Hajmi | 235 mm |
Texnik xususiyatlar
| Xususiyat | Parametr |
|---|---|
| O‘lchash turi | O‘zgaruvchan va doimiy tok |
| Chastota diapazoni | 45–65 Hz |
| Korpus materiali | Mustahkam plastik |
| Quvvat manbai | 2 ta AA batareya |
Jihozlanishi
-
AutoISO-1000C
-
Ko‘chirish uchun qop
-
Foydalanuvchi qo‘llanmasi
-
2 ta AA batareya
Naqd
To'lov naqd pulda sotuv joyida yoki yetkazib berilgandan keyin
Pul o'tkazish
Hisob raqamiga pul o'tkazish yo'li bilan to'lov qabul qilish
Korporativ karta
Tashkilot korporativ kartasidan to'lov qabul qilish
UzCard terminal
UzCard POS terminali orqali to'lov qabul qilish
HUMO terminal
HUMO POS terminali orqali to'lov qabul qilish
Onlayn to'lov
Apelsin, Payme, Click va shu kabi onlayn to'lov tizimlari orqali to'lov qabul qilish
Kuryer xizmati
Shaxsiy kuryer xizmati bilan ma'lum hudud ichida yetkazib berish.
-
Yetkazib berish narxi
Bepul
-
Yetkazib berish hududi
O'zbekiston: barcha hududlar
MDH davlatlari: barcha davlatlar
Pochta orqali yetkazib berish
Mahsulotlarni pochta xizmati orqali yetkazib berish.
-
Yetkazib berish narxi
Bepul
-
Yetkazib berish hududi
O'zbekiston: barcha hududlar
MDH davlatlari: barcha davlatlar
O'zi olib ketish
Mahsulotni do'kon va omborlardan xaridor o'zi olib ketishi.