5500 KV. Nuqson izlagich
Brend: Testo
Artikul: P-1142483 Sotuvda mavjud- To'lov: Naqd, Pul o'tkazish, Korporativ karta, UzCard terminal, HUMO terminal, Onlayn to'lov
- Yetkazib berish: Kuryer xizmati, Pochta orqali yetkazib berish, O'zi olib ketish
Bevosita quvvat manbai 5500 CB elektr uskuna va jihozlarni uzilish va kuchlanish o‘zgarishlaridan himoya qilish uchun mo‘ljallangan. Barqaror quvvat beradi, tarmoq uzilishi bilan tez javob beradi va qurilmalar ishonchli ishlashini ta’minlaydi. Serverlar, kompyuterlar va sanoat uskunalari uchun ideal.
Asosiy parametrlar
| Parametr | Qiymat |
|---|---|
| Quvvat | 5500 VA |
| Kirish kuchlanishi | 220 V |
| Akkumulyator turi | Qo‘rg‘oshin-kislotali |
| To‘liq yukda ishlash vaqti | 15 daqiqa gacha |
Texnik xususiyatlar
| Xususiyat | Parametr |
|---|---|
| Korpus materiali | Metall/plastik |
| Ish harorati | 0…+40 °C |
| O‘lchamlari | 520×220×450 mm |
| Og‘irligi | 48 kg |
Jihozlanishi
- 5500 CB UPS
- Qo‘rg‘oshin-kislotali akkumulyator
- Quvvat kabeli
- Foydalanish bo‘yicha qo‘llanma
Naqd
To'lov naqd pulda sotuv joyida yoki yetkazib berilgandan keyin
Pul o'tkazish
Hisob raqamiga pul o'tkazish yo'li bilan to'lov qabul qilish
Korporativ karta
Tashkilot korporativ kartasidan to'lov qabul qilish
UzCard terminal
UzCard POS terminali orqali to'lov qabul qilish
HUMO terminal
HUMO POS terminali orqali to'lov qabul qilish
Onlayn to'lov
Apelsin, Payme, Click va shu kabi onlayn to'lov tizimlari orqali to'lov qabul qilish
Kuryer xizmati
Shaxsiy kuryer xizmati bilan ma'lum hudud ichida yetkazib berish.
-
Yetkazib berish narxi
Bepul
-
Yetkazib berish hududi
O'zbekiston: barcha hududlar
MDH davlatlari: barcha davlatlar
Pochta orqali yetkazib berish
Mahsulotlarni pochta xizmati orqali yetkazib berish.
-
Yetkazib berish narxi
Bepul
-
Yetkazib berish hududi
O'zbekiston: barcha hududlar
MDH davlatlari: barcha davlatlar
O'zi olib ketish
Mahsulotni do'kon va omborlardan xaridor o'zi olib ketishi.