3390. Signallar generatori
Brend: Testo
Artikul: P-1142173 Sotuvda mavjud- To'lov: Naqd, Pul o'tkazish, Korporativ karta, UzCard terminal, HUMO terminal, Onlayn to'lov
- Yetkazib berish: Kuryer xizmati, Pochta orqali yetkazib berish, O'zi olib ketish
3390 signal generatori sinus va to‘rtburchak signallarini bazaviy aniqlik bilan yaratish uchun mo‘ljallangan. Laboratoriya tadqiqotlari, elektron sxemalarni sinash va o‘quv jarayonlari uchun ideal. LCD displey va oddiy amplituda hamda chastota boshqaruvi mavjud.
Asosiy parametrlar
| Parametr | Qiymat |
|---|---|
| Chastota oralig‘i | 1 Gts – 100 kGts |
| Signal turlari | Sinus, to‘rtburchak |
| Amplituda | 0 – 10 V |
| Quvvat | 220 V / 50 Gts |
Texnik xususiyatlar
| Xususiyat | Parametr |
|---|---|
| Chastota aniqligi | ±0.1% |
| Chiqish qarshiligi | 50 Om |
| Ish harorati | 0 – 40 °C |
| Hajmi | 240×120×85 mm |
Jihozlanishi
-
3390 signal generatori
-
Quvvat kabeli
-
Foydalanuvchi qo‘llanmasi
-
Kafolat varaqasi
Naqd
To'lov naqd pulda sotuv joyida yoki yetkazib berilgandan keyin
Pul o'tkazish
Hisob raqamiga pul o'tkazish yo'li bilan to'lov qabul qilish
Korporativ karta
Tashkilot korporativ kartasidan to'lov qabul qilish
UzCard terminal
UzCard POS terminali orqali to'lov qabul qilish
HUMO terminal
HUMO POS terminali orqali to'lov qabul qilish
Onlayn to'lov
Apelsin, Payme, Click va shu kabi onlayn to'lov tizimlari orqali to'lov qabul qilish
Kuryer xizmati
Shaxsiy kuryer xizmati bilan ma'lum hudud ichida yetkazib berish.
-
Yetkazib berish narxi
Bepul
-
Yetkazib berish hududi
O'zbekiston: barcha hududlar
MDH davlatlari: barcha davlatlar
Pochta orqali yetkazib berish
Mahsulotlarni pochta xizmati orqali yetkazib berish.
-
Yetkazib berish narxi
Bepul
-
Yetkazib berish hududi
O'zbekiston: barcha hududlar
MDH davlatlari: barcha davlatlar
O'zi olib ketish
Mahsulotni do'kon va omborlardan xaridor o'zi olib ketishi.
Tavsiya etilganlar
Sotuvda mavjud